Gryf
Rok założenia 2000

 • Lokal użytkowy
 • Gdynia Śródmieście
 • 31 994 zł
Ogłoszenie nr FI019516
 • Dodaj do teczki
 • Zapytaj o ofertę
 • Umów spotkanie
 • Wyślij link
 • Kalkulator
 • Drukuj bez zdjęć
 • Drukuj ze zdjęciami
 • Powrót

Właściwości oferty

Nieruchomość:Lokal użytkowy
Typ transakcji:Wynajem
Rynek:Wtórny
Cena:31 994 zł   70 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:Pomorskie
Powiat:Gdynia
Gmina:Gdynia
Miejscowość:Gdynia Śródmieście
Ulica:ŚWIĘTOJAŃSKA
Powierzchnia całkowita:457.1 m2
Forma własności:Własność
Liczba pięter:5
Piętro:2
Liczba pokoi:8
Rok budowy:2016 r.
Stan techniczny:Bardzo dobry
Telefon:58 552 37 11
Nr licencji:776
Email:gryf@tkn.pl

Opis oferty

LOKAL UŻYTKOWY  ZLOKALIZOWANY  W  REPREZENTACYJNYM BUDYNKU BALTIQ PLAZA W CENTRUM  GDYNI -  w najatrakcyjniejszej części ulicy Świętojańskiej  !

OPIS LOKALU:

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni użytkowej 471 m2, znajdujący się na 3 piętrze  budynku Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń.  Składa się z 8 dużych i przestronnych pokoi, 3 łazienek, pom. socjalnego i serwerowni.

Lokal z powodzeniem może zostać podzielony na trzy niezależne strefy składające się z 2 do 3 pokoi, własnej łazienki i pom. socjalnego. Pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki dużym przestronnym oknom.

Baltiq Plaza to nowa kamienica wybudowana w 2016r. składająca się z dwu bryłowego budynku połączonego podziemnymi kondygnacjami. Na poziomie -2 znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, na poziomie -1 miejsca postojowe oraz lokale usługowe. Na pozostałych kondygnacjach komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty oraz powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Najwyższy standard wykończenia budynku, części wspólnych oraz wnętrz.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do lokalu przynależy 5 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej. Ogrzewanie podłogowe z OPEC, klimatyzacja. Bardzo dobry stan techniczny oraz  standard wykończenia lokalu.

Przy budynku dwa podziemne garaże dla klientów. 

Możliwość wynajęcia dodatkowego lokalu użytkowego o takiej samej powierzchni i analogicznym rozkładzie pomieszczeń na 2 piętrze.

LOKALIZACJA :

NIERUCHOMOŚĆ USYTUOWANA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM MIEJSCU !  Lokal znajduje się przy drodze o wysokiej intensywności ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego - to handlowo-usługowo-rekreacyjne centrum miasta.  Miejsce posiadające wiele walorów turystycznych, niezwykle urokliwe. Prestiżowe centrum Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Muzycznego, Kamiennej Góry, Gdyńskiego Centrum Filmowego, Placu Grunwaldzkiego, trasy prowadzącej do Bulwaru Nadmorskiego, gdyńskiej mariny oraz plaży miejskiej.

 

WYJĄTKOWA OFERTA, NIERUCHOMOŚĆ O SZCZEGÓLNYCH WALORACH HANDLOWYCH LUB USŁUGOWYCH - 

 

 

 

Charakterystyka
Balkon: Balkon, Umeblowanie: Nie, Garaż: Garaż pod budynkiem, Ogrzewanie: C.o. miejskie, Winda: Tak,

Należymy do: TKN SPPON Affiliate