Gryf
Rok założenia 2000

 • Obiekt
 • Koleczkowo
 • 1 690 000 zł
Ogłoszenie nr FI019719
 • Dodaj do teczki
 • Zapytaj o ofertę
 • Umów spotkanie
 • Wyślij link
 • Kalkulator
 • Drukuj bez zdjęć
 • Drukuj ze zdjęciami
 • Powrót

Właściwości oferty

Nieruchomość:Obiekt
Typ transakcji:Sprzedaż
Rynek:Wtórny
Cena:1 690 000 zł   3 756 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:Pomorskie
Powiat:Szemud
Gmina:wejherowski
Miejscowość:Koleczkowo
Ulica:Młyńska
Powierzchnia całkowita:450.0 m2
Powiedzchnia działki:4194.0 m2
Forma własności:Własność
Liczba pokoi:3
Rok budowy:2001 r.
Typ budynku:Obiekt komercyjny
Stan techniczny:Dobry
Telefon:58 552 37 11
Nr licencji:852
Email:gryf@tkn.pl

Opis oferty

 

NA SPRZEDAŻ OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWO - BIUROWY

Przedmiotem sprzedaży jest hala- obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną  o  powierzchni 450 m2 zlokalizowany w Koleczkowie, bliskim sąsiedztwie Trójmiasta,  na działce nr 319/11 o powierzchni 4194 m2

Obiekt został wybudowany w 2001 roku. Jest to hala wolnostojąca,  jednokondygnacyjna, bez podpiwniczenia i poddasza, wykonana w konstrukcji stalowej z pustaka, częściowo ocieplona. Pokrycie dachu – blachodachówka.  W skład obiektu wchodzą:

- hala produkcyjna o pow. 288 m2 i wysokości 5,5 m

- hala magazynowa o pow. 100 m2 i wysokości 2,60 m

- pomieszczenia socjalno-biurowe o łącznej powierzchni 62 m2

Wszystkie pomieszczenia są przygotowane do prowadzenia działalności.   

Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną (siła), telefoniczną, wodno-kanalizacyjną (woda gminna, kanalizacja – zbiornik bezodpływowy), centralnego ogrzewania (nowoczesny piec na ekogroszek). Na działce znajduje się transformatorowa stacja abonencka, wybudowana dla potrzeb obiektu.   

W obiekcie zainstalowany monitoring i alarm. Posesja ogrodzona, duży teren na plac manewrowy i parking. 

Do ceny nalezy doliczyć podatek VAT.

Zgodnie z MPZP w 2000 roku działka, na której został wybudowany obiekt przeznaczona była na cele rzemiosła uciążliwego. W 2006 roku na skutek zmiany MPZP działka przez błąd planistów została przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. W chwili obecnej, zgodnie z przepisami Właściciel jest w trakcie  zmiany przeznaczenia działki na rzemiosło uciążliwe.

Obiekt położony jest na terenie Koleczkowa, w rejonie gdzie dominuje zabudowa produkcyjna, magazynowa oraz biurowa. To okolica z dużym potencjałem ekonomicznym, stanowiącym gospodarczo-przemysłowe zaplecze Trójmiasta.

Dojazd do działki droga gminną. Obiekt jest doskonale skomunikowany zarówno z Małym (Wejherowo 17 km, Reda, Rumia)  jak i dużym (Gdynia 17 km , Sopot, Gdańsk 32 km) Trójmiastem oraz całym województwem pomorskim a to w głównej mierze dzięki nowopowstającej Trasie Kaszubskiej.

Zgodnie z projektem, jesienią 2021 roku w Koleczkowie powstanie w odległości ok. 1300 m od sprzedawanego obiektu Węzeł Koleczkowo i wjazd na Trasę Kaszubską.

Doskonała oferta, zapraszam na prezentację !

 

 

Charakterystyka
Umeblowanie: Nie, Elektryczność: W budynku, Kanalizacja: W budynku, Garaż: Brak, Woda: W budynku, Ogrzewanie: Kotłownia lokalna,

Należymy do: TKN SPPON Affiliate